Seviyeli Arkadaşlık Sitesi
Metin2 Şamanın kullanması gereken itemler 112
Metin2 Şamanın kullanması gereken itemler 112
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gamehack,Forum,Arkadaslik,Hakkarim,Sevgi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Metin2 Şamanın kullanması gereken itemler

YazarMesaj
asenacı
Yeni Üye
Yeni Üye
asenacı

Rep Gücü : 2

LEVEL
Paylaşım:
Metin2 Şamanın kullanması gereken itemler Imgleft1000/2000Metin2 Şamanın kullanması gereken itemler Emptybarbleue  (1000/2000)

Metin2 Şamanın kullanması gereken itemler Empty
MesajKonu: Metin2 Şamanın kullanması gereken itemler   Metin2 Şamanın kullanması gereken itemler EmptyPtsi Haz. 08, 2009 7:02 pm

Bu konuyu bana sorulan itemlerim ne olsun sorularını yanıtlamak için açtım .
Bir kere 1-19 level arasında hep yelpaze kullanın 20 levelde bulabilirseniz tavus kuşu yelpaze değil altın çan kullanın .
25 levele geldiğinizde su yelpazesini +6 ya basmak için uğraşmayın çünkü benim 30 level şamanım da altın çan +6 227 su yelpazesi +6 ise 230 vuruyor.
Bulabilirseniz mutlaka hp,sp,str veya dex veren zırh veya takılar alın .
30 level olduğunuzda sonbahar yelpazesi değil antik çan kullanın zaten her ikisinin de saldırı hızı aynı bu yüzden problem olmaz.
Niye böyle diyorum çünkü yine 30 level şamanım da +5 sonbahar 235 +3 antik çan 237 vuruyor.
Skil olarak mutlaka iyileştirme seçin ve ilk iyileştirmeyi master yapın böylece potsuz hp alırsınız.
Mutlaka zırhınıza yaşam taşı , hız taşı veya sihir taşı basın. Silahınıza ise mutlaka soğutma taşı veya öldürücü darbe taşı basın .
Eğer soğutma taşı basarsanız büyü hızı kazanırsınız buda şu işe yara mesela ejderha atışı skilini kullandıktan sonra 7 saniye beklemeniz lazım ama eğer +2 soğutma basarsanız 4 saniye sonra tekrar ayni skili kullanırsınız .
Ve mutlaka sakdırı hızı ve kombo alın böylece 4 saniyede 4 kere vurusunuz . Kombo açarsınız 4 saniyede 5 kere vurabilirsiniz.

Metin2 Şamanın kullanması gereken itemler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» METİN2'CİLER HADİ
» SizLeR için hazırladım.(10)(İtemler ve düşüş bölgeleri)
» Metin2 Şaman
» Metin2 Sura 0 dan 50 lwl yapma
» Metin2 NinJaLaR HakkInda