Seviyeli Arkadaşlık Sitesi
Metin2 NinJaLaR HakkInda 112
Metin2 NinJaLaR HakkInda 112
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gamehack,Forum,Arkadaslik,Hakkarim,Sevgi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Metin2 NinJaLaR HakkInda

YazarMesaj
asenacı
Yeni Üye
Yeni Üye
asenacı

Rep Gücü : 2

LEVEL
Paylaşım:
Metin2 NinJaLaR HakkInda Imgleft1000/2000Metin2 NinJaLaR HakkInda Emptybarbleue  (1000/2000)

Metin2 NinJaLaR HakkInda Empty
MesajKonu: Metin2 NinJaLaR HakkInda   Metin2 NinJaLaR HakkInda EmptyPtsi Haz. 08, 2009 6:34 pm

Ninja wslerden korkmayan, kendine güvenen, oynandığı zaman zevk veren bir karakterdir. Kasması son derece kolaydir. İlk zamanlarda biçakçi olarak yani 25-29 lvle kadar sonra okçu olarak çok rahat kasabiliriz.

Nasıl Kasacağız..?

Ninja kasarken sabırlı olmalıyız. Ve para harcamaktan, pot almaktan ve item geliştirmekten korkmamalıyız. Ninja ilk baslarda bicakci olarak kasacağiz çoğu konuda bıçakçılar hakkında skill gelişimini okursunuz ona göre skill ve item yapariz. Fakat asla statü kavgalarına girmeyiniz. Statüler SİZe kalmıştır. Fakat tek bir şeyi savunuyorum Full HP, full hp yaptığımız zaman dex yani savunma artar zaten okçu olduğumuzda yaylar çok fazla vurur str gerektirmez, sp ise asla verilmemelidir. Skillerimiz fazla sp götürmez ve mavi potumuz vardir wslerde v.s mavi pot serbestir. Dediğimi yapin faydasini göreceksiniz.

Kimlerle Ws Yapilmali..?

SİZ wsden asla korkmayin ama suralara fazla bulaşmayin piskopat çikiyorlar. Bol bol şamanlarla ws yapin zevk alin yenin sonra savascilarla yapin ilk kendi lvlinizle sonra 1-2 lvl üstünüzle sonra 3-5 lvl üstünüzle dahasi yeter fakat bunlari 30 lvl olunca yapin çünkü okçuluğa geçicez 29 lvl sonralinda öncesinde bicakci ninja hiç bir işe yaramiyor.

İtemler..?

+30 lvlde geyik boynuzu iyi birşey olmali +5 minimum olmali bunu +45 e kadar kullanabilirsiniz şüpesiz. Gümüş bilezik, abanoz küpe, hpli ayakkabi, 2-3 özellikli kolye ve hpli minimum +4 zırh gerekiyor sonra önünüze gelenle ws yapin tabi abartmadan alirsiniz.

Evlilik ve Ninja...

SİZ SİZ olun sakın evlenmeyin o ninja para yiyen bir karakterdir zaten birde evlilikle çok para harcamayin para bulmak zordur. Ve smokin bembeyaz gözüküyor ondan sakin smokin giymeyin çok gülünç oluyor

Neden Ninja..?

Bu Size kalmis Ben yorum yapayim ninja lonca savaslarinda uzaktan vurduğu için örk veriyorum 2 savasci ninjamizi koruyor ninja çok rahat herkesi yatirir savascilarda var zaten sonra wslerde potsuz wslerde çok zevk alirsiniz. Kasmasi çok kolaydir.

Ninja Nerde Kasilir..?

+30 olana kadar kafaniza göre takilin +30dan sonra çöle gidin +32 fln olun itemler sağlamsa direk vadiye gidin +30dan sonra party kurun adamlarla siz çekin onlar kessin çok güzel kasilirsiniz.

Ninja Atı Nasıl Olmalı..?

Ninja kesin zırhlı at almali hem attan örk dolunay var onla vurursunuz at size saldiri hasarida vericek çok iyi olur hem yay takıp ok alabilirsiniz. ondan zırhlı at şart bence

Lonca Ve Ninja...

Sakın lonca açmayin kasamazsınız beni kas beni kas derler onuda geçtim lonca baskanisiniz hadiyin vadiye gitcez ben çekcem siz kesin denile bilirmi yh onun için sakin loncaya girmeyin vadide partyler olur sizi fark ederler zaten onlara girersiniz. Hem kasilir hem lonca savasi yaprsiniz.

Metin2 NinJaLaR HakkInda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Ninjalar Hakkında
» Metin2 Okçu ninja hakkında tam kılavuz
» Metin2 Ok Becerili Ninja Hakkında Tam Kılavuz
» PATRON (boss) hakkında tam bilgiler!!!
» derece puan sistemi hakkında tam klavuz