Seviyeli Arkadaşlık Sitesi
"Ben 'güle güle' derdim 112
"Ben 'güle güle' derdim 112
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gamehack,Forum,Arkadaslik,Hakkarim,Sevgi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Ben 'güle güle' derdim

YazarMesaj
suleyman_1996
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Gücü : 0

LEVEL
Paylaşım:
"Ben 'güle güle' derdim Imgleft750/1000"Ben 'güle güle' derdim Emptybarbleue  (750/1000)

"Ben 'güle güle' derdim Empty
MesajKonu: "Ben 'güle güle' derdim   "Ben 'güle güle' derdim EmptySalı Haz. 09, 2009 12:09 pm

Beşiktaş ile Fenerbahçemiz arasında yaşanan Mehmet Topuz krizinin bir benzerini 29 yıl önce Zonguldaksporlu İsa Ertürk'le yaşadığını hatırlatan Ali Şen, "Transferde esas olan futbolcunun hangi takımı tercih ettiğidir. Mehmet Topuz, Beşiktaş'ı istiyorsa ben ona 'güle güle git' derdim." diye konuştu.

Yaptığı açıklamalarla ses getiren Sarı-Lacivertli kulübün unutulmaz başkanı Ali Şen, Mehmet Topuz transferinde yaşanan gelişmeleri Zaman'a değerlendirdi. 1980 yılında İsa Ertürk için Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın karşı karşıya geldiğini anlatan Şen şunları söyledi: "29 yıl önce buna benzer bir transfer olayını bizzat yaşadım. 1980-81 sezonuydu ve ben Fenerbahçe'nin Dış İlişkiler Komitesi'nin başındaydım. O dönem Beşiktaş, transferin gözde futbolcusu Zonguldaksporlu İsa Ertürk'ün bonservisini almıştı. Fakat ben Fenerbahçe'ye gelmek isteyen İsa'ya gizlice imza attırdım. Aynı Mehmet Topuz olayında olduğu gibi büyük tartışmalar yaşandı. Nihayetinde

"Ben 'güle güle' derdim
1 sayfadaki 1 sayfası